Change site language to English
جستجو:

جمعه ٠٨ بهمن ١٤٠٠
 
منشور مبارزه با دوپينگ در ورزش قهرمانی و حرفه‌اي به تمامی فدراسیون ها ابلاغ شد
منشور مبارزه با دوپینگ در ورزش قهرمانی و حرفه‌ای با هدف اطلاع رسانی مهمترین موارد مرتبط با قوانین مبارزه با دوپینگ به ورزشکاران تدوین شد. تمامی ورزشکاران در هر سطح از ورزش موظف هستند تا این متن را مطالعه نموده پس از تکمیل اطلاعات و امضاء به فدراسیون تحویل دهند تا در پرونده ورزشکار قرار گیرد.
 ٠٧:٥٥ - دوشنبه ٤ بهمن ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
کارگاه تخصصی مبارزه با دوپینگ ویژه ملی‌پوشان تیراندازی برگزار شد
به گزارش ستاد ملی مبارزه با دوپینگ ایران، کارگاه تخصصی مبارزه با دوپینگ ویژه ملی پوشان تیراندازی تفنگ و تپانچه در مخل اردوی این ورزشکاران برگزار شد.
 ١٢:٣٨ - سه شنبه ٢٨ دی ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
11 ارگان ملی مبارزه با دوپینگ از "لیست نظارت" آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ خارج شدند
به گزارش ستاد ملی مبارزه با دوپینگ به نقل از وادا، کشورهایی که توانستند اقدامات لازم در خصوص رفع مواردعدم انطباق عملکرد خود نسبت به استانداردهای 8 گانه وادا را در راستای استاندارد انطباق عملکرد یا International standard for Code Compliance by signatories را انجام دهند از لیست نظارت وادا خارج شدند.
 ١٠:٣٩ - سه شنبه ٢٨ دی ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
دکتر فرزاد شارکی: با تایید مدیر ارشد بازرسی وادا، فعالیت های ستاد ملی مبارزه با دوپینگ ایران مورد تایید قرار گرفت
به گزارش ستاد ملی مبارزه با دوپینگ ایران، دکتر شارکی از منطبق بودن فعالیت های نادوی ایران با استاندارد Code Compliance خبر داد.
 ٠٨:١٠ - چهارشنبه ٢٢ دی ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
لیست ممنوعه 2022 از 11 دی ماه رسما اجرایی شد
به گزارش ستاد ملی مبارزه با دوپینگ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ (WADA)، لیست ممنوعه سال 2022 که سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ که در جلسه 14 سپتامبر (30 شهریور) کمیته اجرایی این سازمان بین المللی مصوب گردیده بود از دیروز 11 دی ماه اجرایی شد.
 ٠٩:٠٥ - يکشنبه ١٢ دی ١٤٠٠ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 
آرشیو اخبار