نسخه چاپي

اخبار                                                                                                                                                          چهارشنبه ٢١ ارديبهشت ١٤٠١

امضاء قرارداد همکاری وادا و یک شبکه تلویزیونی،

وادا، Super Sport را به عنوان اولین حامی خصوصی خود معرفی کرد

به گزارش ستاد ملی مبارزه با دوپینگ،وادا یک قرارداد با گروه تلوزیونی  Super Sportمستقر در آفریقای جنوبی امضا کرده است، تا در ترویج ورزش پاک و توسعه برنامه های آموزشی مبتنی بر ارزش ها یاریگر سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ در آفریقا باشد.

این همکاری اولین در نوع خود است و Super Sport را به عنوان یک حامی و شریک قاره ای وادا برای یک دوره دو ساله معرفی می نماید. در همین راستا ویتولد بانکا، رییس وادا، گفت: "این یک توافق تاریخی برای وادا و یک روز خوب برای ورزش پاک است. به روشنی گفته‌ام که از طریق صندوق همبستگی ضد دوپینگ می‌خواهم به غیر از کمک‌ها و مشارکت ها یی که از جنبش ورزش و دولت‌های جهان دریافت می‌کنیم از منابع درآمدی دیگر از جمله منابع بخش خصوصی نیز استفاده نماییم. در این رابطه گروه تلوزیونی    Super Sport با درک متقابل همکاری ارزشمندی با جامعه ضد دوپینگ خواهد داشت و ما از آنها به عنوان اولین حامی رسمی خصوصی سپاسگزاریم.

وی در ادامه افزود "درآمدهای حاصل از این توافقنامه توسط ما برای توسعه و ارائه برنامه‌های آموزشی و پیشگیری از دوپینگ در ورزش آفریقا با هدف ترویج ورزش بدون دوپینگ در راستای ارزش‌ها و اصول اخلاقی ما استفاده خواهد شد. Super Sport به‌عنوان یک کانال تلوزیونی محبوب در سراسر جنوب صحرای آفریقا، در جایگاه مناسبی است تا بتواند نوع دسترسی مطلوب تبلیغات ما را فراهم کند."

گفتنی است Super Sport به عنوان شریک قاره ای وادا، در بخش های مختلف تبلیغاتی، از جمله تبلیغ در رویدادها و برنامه های ویژه در وب سایت وادا و ایجاد کمپین های اطلاع رسانی مشترک فعالیت خواهد کرد.

 

 

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: