اخبار > بر اساس استاندارد بین المللی وادا هر نمونه کنترل دوپینگ باید حداکثر طی مدت 1 هفته به آزمایشگاه های اکردیته ارسال شوند


  چاپ        ارسال به دوست

ستاد ملی مبارزه با دوپینگ ایران نمونه های کنترل دوپینگ را طی یک هفته به آزمایشگاه ارسال می کند

بر اساس استاندارد بین المللی وادا هر نمونه کنترل دوپینگ باید حداکثر طی مدت 1 هفته به آزمایشگاه های اکردیته ارسال شوند

بر اساس استاندارد بین المللی وادا هر نمونه کنترل دوپینگ باید حداکثر طی مدت 1 هفته به آزمایشگاه های اکردیته ارسال شوند

از این رو از آبان ماه سال جاری نمونه های کنترل دوپینگ  جمع آوری شده از ورزشکاران  سه شنبه هر هفته  تحویل شرکت حمل می گردد.در خصوص نمونه گیری های انجام شده از فدراسیون وزنه برداری به اطلاع می رساند که در طول سال میلادی 2020 از رشته وزنه برداری مجموعا  ۷۹ نمونه گرفته شده است. از این تعداد ۴۲ نمونه گیری در  دو ماه اول سال میلادی  انجام شده و نتایج همه دریافت شده است. بعلت رفع محدودیت های ناشی از کرونا و از سرگیری فعالیت های این رشته ورزشی  از آذر ماه، ۲۷ ورزشکار  در روز های ۱۵، ۱۸، ۱۹ و ۲۰ آذر 1399 مورد نمونه‌گیری قرار گرفتند، این کیت ها روز ۲۶ آذر به مقصد آزمایشگاه ارسال شده و منتظر نتیجه آنالیز آنها هستیم. در سال میلادی جدید ۱۰ ورزشکار در روز ۲۵ دی مورد نمونه‌گیری قرار گرفتند و کیت های مربوطه روز ۷ بهمن به مقصد آزمایشگاه ارسال شده است. نمونه گیری از تمامی رشته ها در حال پیگیری است. مطابق انتظار ورزشکاران و فدراسیون های ورزشی ستاد ملی مبارزه با دوپینگ در امر مبارزه با دوپینگ بر اساس استانداردهای روز آژانس (وادا) انجام وظیفه می نماید. در انجام این وظیفه در تعامل کامل با فدراسیون ها عمل می شود لذا از همکاران محترم فدراسیون ها توقع می رود در اظهار نظر های خود نهایت دقت را مبذول نمایند. این ستاد همواره آماده پاسخگویی به درخواست ها و سوالات فدراسیون و ورزشکاران بوده و متعهد به تامین فضای پاک ورزشی است تا سلامت ورزشکاران حفظ شده، فضای رقابت عادلانه و سالم ایجاد گردد.


١٣:٠٠ - دوشنبه ١٣ بهمن ١٣٩٩    /    شماره : ١٦٣٨    /    تعداد نمایش : ١٧٣منو اصلی

برای صیانت از ورزش پاک گزارشات خود از وقوع تخلف از مقررات مبارزه با دوپینگ را به آدرس iranado.official@yahoo.com ایمیل فرمایید.


Copyright © 2021 IRANADO. All rights reserved A.A