اخبار > ورزشکاران لیست RTP هر فدراسیون برای دسترسی کامل نادو جهت نمونه گیری باید آماده باشند


  چاپ        ارسال به دوست

الزاماتی گه ورزشکاران لیست RTP هر فدراسیون باید رعایت کنند

ورزشکاران لیست RTP هر فدراسیون برای دسترسی کامل نادو جهت نمونه گیری باید آماده باشند

 ورزشکار عزیز، شما در لیست ورزشکاران RTP  قرار گرفته اید و  از شما در طول سال حداقل ۳ نوبت تست خارج از مسابقه گرفته خواهد شد.

از شما تقاضا می شود اطلاعات مربوط به آدرس های محل سکونت و تمرین (Whereabouts) خود را در سیستم آدامز ثبت فرمایید، در صورت عدم ثبت یا عدم صحت آدرس  یا چنانچه ماموران ستاد ملی نتوانند به هر دلیلی شما را در محل اعلام شده پیدا کنند غیبت تست خواهید خورد که مطابق ماده ۲،۴ (قصور از الزامات مربوط به در دسترس بودن ورزشکار؛ عدم پر کردن و ارسال فرم های آدرس محل سکونت و تمرین (WA) طی 12 ماه برای ورزشکاران در لیست RTP  یا 3 نوبت عدم حضور در نمونه گیری خارج از مسابقه ) موجب محرومیت های ورزشی می گردد. برای دریافت نام کاربری و رمزعبور فورا با ستاد ملی مبارزه با دوپینگ تماس حاصل فرمایید. یادآوری می شود که اطلاعات مربوط به محل سکونت و تمرین باید موارد زیر را شامل گردد:

1- آدرس پستی به روز و آدرس ایمیلی که مکاتبات رسمی برای شما ارسال شود.

2- آدرس مکانی که طی 60 دقیقه ی مشخص شده توسط شما، بین 5 صبح تا 11 عصر هر روز بتوانیم برای نمونه گیری از شما به آن مراجعه کنیم.

3- آدرس محل اقامت شبانه شما برای هر روز طی سه ماه آینده، که این محلی است که شما شب را در آنجا اقامت دارید (مثل خانه، اسکان موقت، هتل و غیره)

4- جزئیات آدرس محل تمرینات شما (آدرس و برنامه ها زمانبندی محل های تمرین).

5- جزئیات آدرس محل رقابت شما (آدرس محل مسابقات و برنامه زمانبندی آنها).

6- هرگونه فعالیت منظمی که بخشی از روال معمول زندگی شما است (آدرس تمرینات در ورزشگاه، جلسات منظم فیزیوتراپی، محل تحصیل، کار و غیره).

7- برنامه زمانی سفر های شما.

8- هر گونه اطلاعات اضافی که ستاد ملی مبارزه با دوپینگ ایران با قصد نمونه گیری از شما برای دستیابی به شما به آن نیاز دارد و ضروری به نظر می رسد.

همچنین اگر تقویم برنامه های آینده شما هنوز قطعی نشده است، ملزم هستید آخرین اطلاعات خود را ارائه دهید و به محض آگاهی از تغییر برنامه، اطلاعات محل زندگی خود را به روز کنید.

همچنین از این فرصت استفاده می کنیم تا به شما اطلاع دهیم که برنامه  Athlete Central برنامه جدید WADA است که ارائه اطلاعات محل سکونت را در ADAMS تسهیل می کند و برای دانلود و استفاده روی گوشی های همراه در اَپ استور و Google Play در دسترس است. چنانچه هرگونه سوالی دارید یا سیستم ثبت در ADAMS با مشکلات فنی مواجه هستید با ستاد ملی مبارزه با دوپینگ ایران تماس بگیرید.

 

با احترام

 

 

Normal 0 false false false false EN-US X-NONE AR-SA

 


١٨:٠٨ - سه شنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٩    /    شماره : ١٦١٥    /    تعداد نمایش : ٣٦٥







منو اصلی

برای صیانت از ورزش پاک گزارشات خود از وقوع تخلف از مقررات مبارزه با دوپینگ را به آدرس iranado.official@yahoo.com ایمیل فرمایید.


Copyright © 2021 IRANADO. All rights reserved A.A